O nás

Evropský institut mědi (dříve Středisko mědi, HCPC) je součástí mezinárodní sítě sdružení - financovaných měděným průmyslem - jejichž společnou misí je obrana a růst trhů pro dodávky mědi. Toto úsilí je založeno na využití výborných technických parametrů mědi a také na příspěvku mědi k vyšší kvalitě života. Celá síť je sjednocena pod společnou značkou a vizuální identitou: Copper Alliance.

Copper Alliance pod strategickým vedením Mezinárodní asociace mědi (International Copper Association – ICA) zahrnuje regionální pobočky v Bruselu, New Yorku, Santiagu a Šanghaji. Evropský institut mědi (European Copper Institute – ECI) se sídlem v Bruseli podporuje 10 národních sdružení a jejich členy z oblasti měděného průmyslu. V České Republice je Copper Aliance zastoupena Střediskem mědi. Více informací na www.copperalliance.cz

 Ak máte odbotný dotaz, prosím vyplnte formulár Kontaktujte odborníka, a písomnú odpoveď Vám pošleme behom 48 hodín. Môžete zavolať na telefónne čisla uvedené nižšie, pán Pintér hovorí po slovensky.

Naša adresa:

Evropský institut mědi
Robert Pintér
tel: +36 30 9827 113
E-mail: robert.pinter{zav.}copperalliance{bodka}eu
Web: http://copperalliance.cz 

Share >